Roboty budowlane – Kraków

Firma Mikoś Group specjalizuje się w robotach budowlanych prowadzonych na rzecz firm, instytucji oraz klientów indywidualnych. Dysponujemy doświadczeniem, szeroką wiedzą fachową oraz zapleczem sprzętowym i materiałowym co pozwala nam realizować nawet najbardziej zaawansowane prace budowlane. Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy mają odpowiednie kompetencje oraz uprawnienia.


Współpracujemy zarówno z klientami z Krakowa, jak i innych miast województwa małopolskiego. Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem budynków mieszkalnych oraz przemysłowych. Tworzymy również konstrukcje stalowe pod wielkopowierzchniowe obiekty handlowe czy budynki użyteczności publicznej.

Zakres oferowanych robót budowlanych obejmuje:

• budowy prowadzone od podstaw do stanu zerowego, surowego, deweloperskiego oraz pod klucz,
• rozbudowy nieruchomości już istniejących,
• przebudowy budynków,
• remonty obiektów,
• modernizacje nieruchomości.

Prace budowlane – możliwości współpracy z firmą Mikoś Group

Współpraca z naszym przedsiębiorstwem w zakresie realizacji prac budowlanych może być prowadzona na kilka sposobów:
generalne wykonawstwo,
• obsługa inżynieryjno-budowlana na każdym etapie realizacji inwestycji,
• zastępstwo inwestycyjne.


Niezależnie od wybranej formy współpracy dokładamy wszelkich starań, aby zlecone nam roboty budowlane były wykonane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, zgodnie z projektem oraz obowiązującym prawem, jak również terminowo. Wszystkie prace wykonawcze oraz nadzorcze prowadzone przez naszą firmę wykonują doświadczeni profesjonaliści specjalizujący się w konkretnych zagadnieniach budowlanych. O powierzoną nam budowę dbamy tak, jak gdybyśmy budowali własny dom.


W przypadku zainteresowania oferowanymi usługami budowlanymi zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami w Krakowie. Chętnie odpowiedzą oni na dodatkowe pytania i przygotują ofertę współpracy w oparciu o Państwa indywidualne oczekiwania i potrzeby. Zapraszamy!