Roboty budowlane - Kraków

Specjalizujemy się w robotach budowlanych prowadzonych na rzecz firm, instytucji oraz Inwestorów indywidualnych. Współpracujemy zarówno z Klientami z Krakowa, jak i innych miast województwa małopolskiego. Wyróżnia nas doświadczenie i szeroka wiedza fachowa; dysponujemy bogatym zapleczem sprzętowym i materiałowym, co pozwala nam realizować zlecenia nawet na najbardziej zaawansowane prace budowlane. Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy mają odpowiednie kompetencje oraz uprawnienia.

Zakres robót budowlanych

Nasza oferta robót budowlanych obejmuje przede wszystkim:

 • budowy obiektów budowlanych prowadzone od stanu zerowego do stanu:
  • surowego otwartego,
  • surowego zamkniętego,
  • deweloperskiego,
  • „pod klucz”;
 • rozbudowy już istniejących nieruchomości,
 • przebudowy budynków,
 • remonty obiektów,
 • modernizacje nieruchomości.

Współpraca z naszym przedsiębiorstwem w zakresie realizacji prac budowlanych może być prowadzona na kilka sposobów. Możemy zająć się oczywiście generalnym wykonawstwem inwestycji, ale również oferujemy nasze usługi w zakresie zastępstwa inwestycyjnego lub obsługi inżynieryjno-budowlanej (na każdym etapie realizacji inwestycji).

Budowa obiektów w stanie surowym

Nierzadko zlecana jest nam budowa obiektów w stanie surowym, najczęściej zamkniętym. Oczywiście jako doświadczony wykonawca usług budowlanych nasza firma oferuje również usługi wykończeniowe, które pozwalają uzyskać stan deweloperski nieruchomości, a także przyjmujemy zlecenia na kompleksowe realizacje „pod klucz”. Jednak na rynku jest popyt na obiekty budowlane w stanie surowym, ponieważ nowy właściciel ma wówczas większą swobodę w zakresie wykańczania domu według własnej wizji. Ponadto zakup niewykończonej nieruchomości często okazuje się skuteczną strategią finansową mającą na celu generowanie oszczędności.

Najwyższe standardy robót budowlanych

Niezależnie od wybranej formy współpracy dokładamy wszelkich starań, aby zlecone nam roboty budowlane były wykonane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, zgodnie z projektem oraz obowiązującym prawem, jak również terminowo. Wszystkie prace wykonawcze oraz nadzorcze prowadzone przez naszą firmę wykonują doświadczeni profesjonaliści specjalizujący się w konkretnych zagadnieniach budowlanych. O powierzoną nam budowę dbamy tak, jak gdybyśmy budowali własny dom.

W przypadku zainteresowania oferowanymi usługami budowlanymi zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami w Krakowie. Chętnie odpowiedzą oni na dodatkowe pytania i przygotują ofertę współpracy w oparciu o Państwa indywidualne oczekiwania i potrzeby. Zapraszamy!