Budowa domów – nieruchomości jednorodzinne

Budowa domów jednorodzinnych, którą wykonuje nasza firma, realizowana jest na mniejszą skalę niż pozostałe usługi, jednak w nie mniej profesjonalny sposób. Do wykonywanych prac wykorzystujemy tylko i wyłącznie wysokiej jakości materiały budowlane, pochodzące od renomowanych i sprawdzonych dostawców. W przypadku Klientów zainteresowanych pełną realizacją inwestycji tj. wykonaniem usług i zakupem niezbędnych prefabrykatów proponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Dzięki nawiązaniu długoterminowych umów z zaopatrzeniowcami gwarantujemy korzystne ceny.

Inwestycje realizujemy w oparciu o dostarczony projekt budowlany. Wszystkie prace prowadzimy z należytą starannością i zgodnie z oczekiwaniami Inwestora. Tak jak w przypadku wznoszenia konstrukcji stalowych robimy wszystko, co w naszej mocy, by efekt końcowy budowy domów był zgodny z Państwa oczekiwaniami i pozwolił uzyskać wymarzoną nieruchomość.

Budowy osiedli i domów jednorodzinnych, w których bierzemy udział, realizowane są we współpracy z FRB Łukasz Mikoś. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą i chcieliby poznać jej szczegóły – zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty naszej drugiej działalności. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, przedstawimy dostępne możliwości, ale też zdobyte doświadczenie i referencje od Inwestorów, z którymi zakończyliśmy współpracę.