Budowa domów - Kraków

Budowa domów - Kraków

Budowa domów realizowana jest przez naszą firmę na mniejszą skalę niż pozostałe usługi, jednak w nie mniej profesjonalny sposób. Niezależnie, czy wykonujemy zlecenie z zakresu budownictwa mieszkaniowego, czy też budowy domów jednorodzinnych, do realizowanych prac wykorzystujemy tylko i wyłącznie wysokiej jakości materiały budowlane, pochodzące od renomowanych i sprawdzonych dostawców. W przypadku Klientów zainteresowanych pełną realizacją inwestycji, tj. wykonaniem usług budowlanych i zakupem niezbędnych prefabrykatów, proponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Dzięki nawiązaniu długoterminowych umów z zaopatrzeniowcami gwarantujemy korzystne ceny.

Budowy domów jednorodzinnych i osiedli, w których bierzemy udział, realizowane są przez obie firmy z Grupy Mikoś: Mikoś Budownictwo oraz Firmę Remontowo-Budowlaną Łukasz Mikoś.

Dlaczego warto powierzyć nam budowę swojego domu?

Wybierając naszą firmę, mogą mieć Państwo pewność, że wszystkie prace związane z budową domu wykonamy rzetelnie, solidnie i terminowo. Oprócz robocizny zapewniamy także niezbędny do realizacji ustalonych robót sprzęt. Gwarantujemy, że zbudowany przez nas budynek będzie nie tylko trwały i wytrzymały, ale też funkcjonalny. Wpływ na jakość budowanych przez nas domów mają też wybierane przez nas materiały budowlane – sprawdzone, wysokiej klasy wyroby od najlepszych producentów na rynku. Niewątpliwym atutem naszej firmy jest też wysoko wykwalifikowana, doświadczona kadra. Zawsze mogą Państwo liczyć na bogatą wiedzę i fachowe doradztwo naszych specjalistów od budowy domów. Służymy kompleksową pomocą na każdym etapie Państwa inwestycji.

Pełna realizacja projektów domów jednorodzinnych

Inwestycje realizujemy w oparciu o dostarczony projekt budowlany. Wszystkie prace prowadzimy z należytą starannością i zgodnie z oczekiwaniami Inwestora. Możemy zająć się wybranymi usługami z zakresu wykonawstwa domów jednorodzinnych lub dokonać kompleksowej realizacji projektu. Zajmujemy się pracami ziemnymi, by wznieść fundamenty oraz doprowadzić instalację kanalizacyjną, a także wznosimy ściany zewnętrzne, nośne i działowe oraz realizujemy prace dekarskie. Nasze kompetencje pozwalają nam nie tylko na wybudowanie domu w stanie surowym zamkniętym – przeprowadzamy również prace montażowe, wykonujemy izolacje budowlane oraz świadczymy usługi wykończeniowe, by podczas przekazania kluczy właścicielowi obiekt był gotowy do zaaranżowania wnętrz i zamieszkania. Wszelkie działania podejmowane w ramach realizacji inwestycji są przeprowadzane zgodnie ze sztuką budowlaną, z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi. Tak jak w przypadku wznoszenia konstrukcji stalowych lub realizowania innych usług oferowanych przez firmę, zawsze robimy wszystko, co w naszej mocy, by efekt końcowy był zgodny z Państwa oczekiwaniami. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą i chcieliby poznać jej szczegóły – zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz przedstawimy dostępne możliwości, a także zaprezentujemy dokumenty poświadczające zdobyte doświadczenie i referencje od Inwestorów, z którymi dotychczas współpracowaliśmy.

Najnowsze rozwiązania w zakresie budowy domów

Dominującym trendem we współczesnym budownictwie jest ekologia. Właśnie dlatego oferujemy Państwu technologię i materiały, które przyczyniają się do zmniejszenia kosztów eksploatacyjnych użytkowania budynku oraz wpływają na ochronę środowiska. W tym aspekcie koncentrujemy się przede wszystkim na właściwej izolacji domu, przyczyniającej się do osiągnięcia wysokiej efektywności energetycznej. W tym kontekście rekomendujemy nie tylko systemy ocieplenia ścian, ale również stolarkę okienną i drzwiową o dobrych właściwościach termoizolacyjnych. Jeśli chodzi o instalacje grzewcze, proponujemy przede wszystkim nowoczesne rozwiązania oparte na odnawialnych źródłach energii. Ponadto polecamy systemy wentylacji mechanicznej z rekuperacją, które zapewniają stały przepływ świeżego powietrza, jednocześnie ograniczając straty ciepła.