Prace wykończeniowe - Kraków

Prace wykończeniowe - Kraków

W ramach usług świadczonych przez naszą firmę oferujemy wszelkie prace wykończeniowe oraz remontowe. Wśród naszych Klientów jest wielu zadowolonych Inwestorów z Krakowa. Posiadamy szerokie zaplecze technologiczne, na które składa się specjalistyczny sprzęt, w tym agregat tynkarski, oraz urządzenia budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, profesjonalnymi dostawcami materiałów budowlanych. Wszystkie prace wykonujemy ze szczególną starannością w oparciu o projekt oraz zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Sporządzamy wycenę oraz kalkulację wykonywanych prac, rozliczenie materiału oraz sprzętu. Nasza firma zapewnia pełen nadzór nad prowadzonymi robotami oraz stosuje wszelkie zasady bezpieczeństwa i higieny pracy.

Zakres usług wykończeniowych

Oferowane przez nas usługi wykończeniowe to zestaw prac, których celem jest przystosowanie budynku do użytku. W naszych kompetencjach leży zarówno wykonanie niewielkich prac, jak i kompleksowa realizacja robót wykończeniowych „pod klucz”. Przyjmujemy zlecenia dotyczące m.in. wykonania zabudowy lekkiej, podłóg oraz wylewek, a także montażu instalacji. Oferujemy usługi szpachlowania, gruntowania i malowania, wykonujemy prace glazurnicze oraz roboty obejmujące stosowanie gładzi oraz tynków mokrych i suchych. Posiadamy ogromne doświadczenie w wykonawstwie tynków maszynowych. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest kolejność przeprowadzanych prac, dlatego po przyjęciu zlecenia przygotowujemy dla Państwa indywidualny plan, dzięki któremu zaoszczędzą Państwo czas oraz unikną dodatkowych kosztów.

Kolejność prac:

  1. montaż instalacji,
  2. wykonanie podłóg i tynków,
  3. zabudowa lekka i szpachlowanie,
  4. gruntowanie, malowanie i prace glazurnicze.

Prace wykończeniowe w obiektach komercyjnych

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne i funkcjonalne przestrzenie biurowe, handlowe oraz usługowe regularnie wykonujemy prace wykończeniowe w obiektach o charakterze publicznym. Jednym z najważniejszych aspektów związanych z wykończeniem wnętrz jest dbałość o detale oraz estetykę. Możemy pochwalić się nie tylko precyzją działań, ale również znajomością najnowszych trendów i stosowaniem materiałów wysokiej jakości. Współpracując z nami, mają Państwo gwarancję terminowego i starannego wykonania prac. Oferujemy szeroki zakres działań, począwszy od montażu konstrukcji ścian działowych, poprzez montaż podłóg i sufitów podwieszanych, aż po malowanie oraz instalację oświetlenia i innych elementów wyposażenia pomieszczeń. Zapraszamy do kontaktu!

Tynkowanie maszynowe

Zajmujemy się maszynowym tynkowaniem ścian zewnętrznych oraz wewnętrznych w ramach prac wykończeniowych. Kładzenie tynku pozwala zabezpieczyć powierzchnię przed działaniem różnych szkodliwych czynników – w zależności od rodzaju stosowanego materiału. Wśród wykorzystywanych przez nas tynków maszynowych wymienić można cementowe, wapienne, cementowo-wapienne oraz gipsowe. Używane przez nas agregaty pozwalają także na wykonanie gładzi oraz wylewek. Równomierność, gładkość i jednorodność tynków to tylko kilka zalet stosowania metody maszynowej.