Mikoś budownictwo

generalny wykonawca

Mikoś Group świadczy usługi budowlane zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Przyjmujemy zlecenia nie tylko od Klientów z Krakowa, ale i z okolicznych miejscowości. Wznosimy i wykańczamy budynki mieszkalne, w tym domy jednorodzinne oraz bloki, oddając inwestorom obiekty gotowe do umeblowania i użytku. Ponadto specjalizujemy się także w budownictwie przemysłowym, w związku z czym realizujemy projekty magazynów i zakładów produkcyjnych. Co więcej, wykonujemy także stalowe konstrukcje obiektów handlowych. Firma Mikoś to generalny wykonawca, który zapewnia stały nadzór nad budową i wspiera ją nowoczesnym zapleczem maszynowym.

Usługi remontowe

Jako firma budowlana świadczymy również usługi remontowe, od odmalowywania ścian po renowacje lub kładzenie nowych podłóg, zarówno tych z drewna, jak i terakoty. Chcąc zapewnić Klientom kompleksową obsługę, dodaliśmy do naszej oferty również prace inżynieryjne, w tym m.in. modernizacje instalacji domowych. Odnawiamy łazienki, kuchnie, pokoje i inne pomieszczenia zgodnie z indywidualnymi projektami Klientów. W razie potrzeby z chęcią podpowiadamy, jak stworzyć wnętrza gustowne i funkcjonalne.

Zainteresowała Państwa nasza oferta usług budowlano-remontowych? A może mają Państwo dodatkowe pytania? Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.