FRB Łukasz Mikoś - Kraków

Usługi remontowe

Firma remontowa FRB Łukasz Mikoś z Krakowa świadczy kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług remontowych niezależnie do rozmiaru i specyfiki konkretnego projektu. Zatrudniamy szerokie grono fachowców, ponieważ zależy nam na tym, aby z każdego powierzonego nam zadania remontowego wywiązać się w pełni profesjonalnie, wykorzystując wszelkie dostępne metody oraz rozwiązania.
Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu remontów, jak również szeroką wiedzę fachową oraz umiejętności praktyczne w tym zakresie. Jeśli dodamy do tego nowoczesne zaplecze maszynowe i sprawdzone materiały to okazuje się, że możemy sprawnie i terminowo realizować nawet najbardziej skomplikowane i zaawansowane remonty na prawdziwie europejskim poziomie.

Zakres oferowanych usług remontowych

Zakres usług remontowych, jakie zapewniamy, jest niezwykle szeroki. Wynika to bezpośrednio z kompetencji naszego zespołu oraz chęci kompleksowej obsługi zleceń prywatnych i komercyjnych. Zajmujemy się renowacją i malowaniem ścian, układaniem podłóg z drewna i terakoty i innymi pracami wchodzącymi w zakres prac remontowych. Dodatkowo wspieramy klientów również w pracach inżynieryjnych np. modernizacji instalacji domowych. Przeprowadzamy prace wykończeniowe wszystkich typów pomieszczeń od pokoi gościnnych, przez sypialnie, pokoje dziecięce, kuchnie, na łazienkach kończąc. Pracujemy w oparciu o projekty przedstawione przez klientów a w razie potrzeby podpowiadamy funkcjonalne rozwiązania, które prezentują się efektownie i jednocześnie ułatwiają codzienne funkcjonowanie w przestrzeni domu lub mieszkania.

Zainteresowała Państwa nasza oferta usług budowlano-remontowych? A może mają Państwo dodatkowe pytania? Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.