Obsługa inżynieryjno-budowlana - Kraków – rzetelnie i profesjonalnie

Obsługa inżynieryjno-budowlana - Kraków - rzetelnie i profesjonalnie

Proponujemy kompleksową obsługę inżynieryjno-budowlaną na każdym etapie realizacji inwestycji. Wszystkie prace, zarówno nadzorcze, jak i wykonawcze są prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, wyróżniających się specjalistyczną wiedzą oraz odpowiednimi uprawnieniami. Tak jak w przypadku generalnego wykonawstwa Klientom zapewniamy pełną obsługę budowy i prowadzenie procesu – od momentu jej rozpoczęcia, aż do odebrania prac. Oferta obejmuje także zastępstwo inwestycyjne czy też prowadzenie budowy. Zajmujemy się budową osiedli i domów w Krakowie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy możliwość pełnienia funkcji Inżyniera Kontraktu tj. sprawowania nadzoru na etapie tworzenia projektu i wszelkiej dokumentacji, jak i robót budowlanych. Zatrudniamy wielu pracowników, o różnych kwalifikacjach i specjalizacjach. Dlatego też gwarantujemy profesjonalne doradztwo inżynieryjno-budowlane, które ułatwia sprawne i możliwie jak najszybsze zamknięcie inwestycji.

Z uwagi na szerokie możliwości otrzymania wsparcia w postaci dofinansowania, proponujemy również pomoc w ramach regionalnych programów operacyjnych.
Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą i chcieliby poznać jej szczegóły – zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, przedstawimy dostępne możliwości, ale też zdobyte doświadczenie i referencje od Inwestorów, z którymi zakończyliśmy współpracę.