Obsługa inżynieryjno-budowlana – rzetelnie i profesjonalnie

Proponujemy kompleksową obsługę inżynieryjno-budowlaną na każdym etapie realizacji inwestycji. Wszystkie prace, zarówno nadzorcze, jak i wykonawcze są prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, wyróżniających się specjalistyczną wiedzą oraz odpowiednimi uprawnieniami. Tak jak w przypadku generalnego wykonawstwa Klientom zapewniamy pełną obsługę budowy i prowadzenie procesu – od momentu jej rozpoczęcia, aż do odebrania prac. Oferta obejmuje także zastępstwo inwestycyjne czy też prowadzenie budowy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy możliwość pełnienia funkcji Inżyniera Kontraktu tj. sprawowania nadzoru na etapie tworzenia projektu i wszelkiej dokumentacji, jak i robót budowlanych. Zatrudniamy wielu pracowników, o różnych kwalifikacjach i specjalizacjach. Dlatego też gwarantujemy profesjonalne doradztwo inżynieryjno-budowlane, które ułatwia sprawne i możliwie jak najszybsze zamknięcie inwestycji.

Z uwagi na szerokie możliwości otrzymania wsparcia w postaci dofinansowania, proponujemy również pomoc w ramach regionalnych programów operacyjnych.
Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą i chcieliby poznać jej szczegóły – zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, przedstawimy dostępne możliwości, ale też zdobyte doświadczenie i referencje od Inwestorów, z którymi zakończyliśmy współpracę.