Konstrukcje stalowe – obiekty handlowe, przemysłowe i inne - Kraków

Konstrukcje stalowe – obiekty handlowe, przemysłowe i inne - Kraków

Specjalizujemy się również w wytwarzaniu konstrukcji stalowych. Produkujemy setki ton konstrukcji miesięcznie, zarówno na cele budowlane, jak i przemysłowe. Chcąc uzyskać najwyższą jakość usług zatrudniamy wyspecjalizowaną i doświadczoną kadrę pracowników, która na każdym etapie realizacji zadania dokłada wszelkich starań, by wszystko zostało wykonane zgodnie z przyjętym projektem oraz należytą starannością, tak samo jak odbywa się to w procesie obsługi inżynieryjno-budowlanej. Kontrolujemy proces powstawania konstrukcji stalowych od momentu ich zaprojektowania, aż do odebrania.

Wśród wznoszonych budów znajdują się m.in. obiekty
• handlowe,
• magazynowe,
• przemysłowe,
• użyteczności publicznej.

W procesie produkcyjnych wykorzystujemy najlepsze materiały pochodzące od sprawdzonych i renomowanych dostawców. Stawiamy na nowoczesny park maszynowy, który nie tylko gwarantuje najwyższą jakość produktów, ale też umożliwia wykonanie różnorodnych prac. Dzięki wprowadzeniu szczegółowej kontroli jakości gwarantujemy pełne bezpieczeństwo, ale też trwałość wzniesionych konstrukcji.

Klientom zapewniamy również terminowe wykonanie prac, zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą i chcieliby poznać jej szczegóły – zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, przedstawimy dostępne możliwości, ale też zdobyte doświadczenie i referencje od Inwestorów, z którymi zakończyliśmy współpracę.