Budownictwo mieszkaniowe - Kraków

Budownictwo mieszkaniowe - Kraków

Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym. Podejmujemy się zarówno realizacji dużych inwestycji, obejmujących budowę szeregu obiektów budowlanych, jak i tych mniejszych, związanych z wzniesieniem niewielkich projektów mieszkaniowych. Świadczymy usługę generalnego wykonawstwa osiedli mieszkaniowych na terenie wielu miast, w tym w Krakowie.

Budowa osiedli

Zajmujemy się budową osiedli zamkniętych i otwartych. Zlecenia przyjmujemy zarówno od Inwestorów prywatnych, jak i publicznych. Inwestycje realizujemy zgodnie z przedłożonym nam projektem budowlanym. Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu zleceń z zakresu budownictwa tradycyjnego i nowoczesnego.

Wszystkie prace w zakresie budowy osiedli są realizowane przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, legitymujących się odpowiednimi uprawnieniami. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy terminowość, rzetelność i wysoką jakość realizacji. Dysponujemy odpowiednim sprzętem do przeprowadzania wszelkich prac i współpracujemy z wieloma dostawcami materiałów budowlanych. Dzięki temu gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy zarówno Klientom korzystającym z oferty wielorodzinnego budownictwa mieszkaniowego, jak i Inwestorom zlecającym nam budowę domów jednorodzinnych.

Stany deweloperskie

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w realizacji obiektów osiedlowych, zakończone odbiorem mieszkań wykończonych „pod klucz”. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że wielu inwestorów jest zainteresowanych wzniesieniem obiektu mieszkaniowego w stanie deweloperskim. Umożliwia to nowym właścicielom m.in. zaaranżowanie wnętrz według ich uznania, a także przyczynia się do zmniejszenia kosztów realizacji inwestycji, a w efekcie – ceny zakupu gotowego mieszkania. Stan deweloperski oznacza, że budynek został ocieplony, przyłączono wszystkie media, czyli wykonano instalację wodno-kanalizacyjną, grzewczą i elektryczną, a także zrealizowano tynki oraz wylewki podłogowe. Dom lub mieszkanie na tym etapie posiada również drzwi zewnętrzne, grzejniki i parapety. Po zakończeniu tych prac od razu można przystąpić do wykończenia wnętrz. Jeśli chodzi o zewnętrzne prace w budynku, stan deweloperski zakłada też wykonanie podbitki dachowej wraz z ociepleniem, osadzenie rur spustowych, realizację schodów z balustradami, ocieplenie elewacji, a także przygotowanie drogi dojazdowej i miejsc parkingowych, jeśli mamy do czynienia z inwestycją na budowę osiedla. Czasami w zakres prac wchodzi też montaż ogrodzenia czy zagospodarowanie terenu wokół budynków.

Dlaczego warto zlecić nam budowę osiedla?

Oferujemy możliwość indywidualnego ustalenia, jakie prace wykończeniowe mają zostać wykonane w ramach realizacji obiektu mieszkaniowego, by spełnić wszystkie wymagania Inwestora. W ramach umowy można się zdecydować na wykonanie jedynie niezbędnego minimum albo na przygotowanie ścian pod malowanie czy wstawienie elementów instalacji grzewczej, bądź można zlecić naszej firmie kompleksową realizację prac glazurniczych i malarskich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie budowy osiedli, zarówno tych składających się z budynków wielorodzinnych, jak i domów jednorodzinnych czy bliźniaków. Dzięki naszej dużej wiedzy inżynieryjnej i technicznej możemy zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Wszystkie prace realizujemy z zastosowaniem najnowszych technologii i metod, wykorzystujemy najlepsze materiały budowlane. Zrealizowaliśmy setki inwestycji, dzięki czemu możemy pochwalić się bogatym portfolio oraz rzeszą zadowolonych Klientów. Mogą Państwo liczyć na naszą solidność i terminowość. Zależy nam na budowaniu wiarygodności i rzetelności, dlatego też do każdej inwestycji podchodzimy z dużym zaangażowaniem, dokładając wszelkich starań, by spełnić wszystkie wymagania inwestora. Zachęcamy do nawiązania z nami współpracy, w ramach której przeprowadzimy kompleksową budowę osiedla.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości.

Realizacje

Budowa zespołu zabudowy mieszkalnej wielorodzinnej przy ul. Rydlówka w Krakowie – Inwestycja Mate3ny etap B

Wykonujemy: płytę fundamentową wraz ze ścianami i stropem, instalacje posadzkową i odgromową, kondygnację nadziemne wraz ze ściankami działowymi, nadszybie i kominy oraz posadzkę żywicą w garażu.

plac budowy
plac budowy

Kobierzyńska – budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalami handlowo-usługowo-biurowymi , garażem podziemnym i zbiornikiem na wody opadowe. Wykonujemy instalacje wewnętrzne tj. wodna, kanalizacyjna, c.o., c.w.u., gazowa, elektryczna, teletechniczna oraz wentylację, oraz instalacje zewnętrzne tj. kanalizacje sanitarne, elektryczne.

plac budowy