Budownictwo mieszkaniowe - Kraków

Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym. Podejmujemy się zarówno realizacji dużych inwestycji, obejmujących budowę szeregu obiektów budowlanych, jak i tych mniejszych, związanych z wzniesieniem niewielkich projektów mieszkaniowych. Świadczymy usługę generalnego wykonawstwa osiedli mieszkaniowych na terenie wielu miast, w tym w Krakowie.

Budowa osiedli

Zajmujemy się budową osiedli zamkniętych i otwartych. Zlecenia przyjmujemy zarówno od Inwestorów prywatnych, jak i publicznych. Inwestycje realizujemy zgodnie z przedłożonym nam projektem budowlanym. Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu zleceń z zakresu budownictwa tradycyjnego i nowoczesnego.

Wszystkie prace w zakresie budowy osiedli są realizowane przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, legitymujących się odpowiednimi uprawnieniami. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy terminowość, rzetelność i wysoką jakość realizacji. Dysponujemy odpowiednim sprzętem do przeprowadzania wszelkich prac i współpracujemy z wieloma dostawcami materiałów budowlanych. Dzięki temu gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy zarówno Klientom korzystającym z oferty wielorodzinnego budownictwa mieszkaniowego, jak i Inwestorom zlecającym nam budowę domów jednorodzinnych.

Stany deweloperskie

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w realizacji obiektów osiedlowych, zakończone odbiorem mieszkań wykończonych „pod klucz”. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że wielu inwestorów jest zainteresowanych wzniesieniem obiektu mieszkaniowego w stanie deweloperskim. Umożliwia to nowym właścicielom m.in. zaaranżowanie wnętrz według ich uznania, a także przyczynia się do zmniejszenia kosztów realizacji inwestycji, a w efekcie – ceny zakupu gotowego mieszkania.

Oferujemy możliwość indywidualnego ustalenia, jakie prace wykończeniowe mają zostać wykonane w ramach realizacji obiektu mieszkaniowego, by spełnić wszystkie wymagania Inwestora. W ramach umowymożna się zdecydować na wykonanie jedynie niezbędnego minimum albo na przygotowanie ścian pod malowanie czy wstawienie elementów instalacji grzewczej, bądź można zlecić naszej firmie kompleksową realizację prac glazurniczych i malarskich. W razie pytań zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości.